KRÉMOVANÝ KUKUŘICOVÝ BLÍZEK

SNADNÝ KRÉMOVÝ KUKUŘICOVÝ BLÍZEK

Smetanový kukuřičný chléb je ve skutečnosti fantastickým okrajovým jídlem pro jakýkoli typ domácího jídla. Je osvěživě báječný a plný chuti díky smetanové kukuřici, máslu a medu.

Pro ty, kteří jsou ve skutečnosti mnohem extra přímo v jihozápadním stylu kukuřičného chleba, skutečně sýr a jalapeños by mohly přispět k vytvoření jedné věci, stejně jako náš Jiffy Jalapeno Cheddar Cornbread. Ať už máte chuť na báječné nebo dokonce chutné, toto je ve skutečnosti jídlo pro vás!

 

KRÉMOVANÝ KUKUŘICOVÝ BLÍZEK

🥘 Potřebné materiály

Tento krémový kukuřičný chléb bez směsi kukuřičného chleba je vlastně také vytvořen bez podmáslí. Navzdory nedostatku těchto typických komponent je to jednoduchý šampion, který je ale úplně suchý!

Vejce – 3 velká vejce na úrovni vesmírné teploty.
Sour Lotion – 1 hrnek na úrovni prostorové teploty, plnotučné kyselé mléko je ve skutečnosti nejlepší.
Máslo – ¼ hrnku.
Med – 2 polévkové lžíce.
Cukr – ¼ hrnku bílého cukru.
Cinned Lotion Corn – plechovka 14,75 unce se smetanou kukuřicí, rozhodně ne vypuštěnými trubkami.
Prášek na vaření – 2 lžičky.
Sodík – ½ lžičky.
Žlutavý kukuřičný pokrm – ¾ hrnku.
Univerzální mouka – 1 ¼ hrnku.

 

🔪JAK VYRÁBIT KRÉMOVÝ KUKURIČNÍ CHLÉB

Váš osobní po večeři vám jistě poděkuje za vytvoření tohoto potěšení z jednoho jídla, vše, co potřebujete k provedení, je skutečně smíchat, dát přímo na pánev a také vařit! Získejte jídlo na vaření, mísu na míchání a také směs na začátek.

Příprava. Na začátku předehřejte sporák na 375 °F (190 °C) a naolejujte jídlo o rozměrech 8×8 nebo dokonce 9×9.

Vytvořte těsto. Do velké mixovací nádoby vložte 3 velká vejce, ¼ hrnku másla rozmraženého a vychladlého, 1 hrnek kyselého krému a také 2 lžíce medu. Rozmixujte do změknutí, poté přidejte ¼ hrnku cukru, 14,75 uncovou plechovku smetanové kukuřice (stejně jako všechny džusy), ½ lžičky sodíku, stejně jako 2 čajové lžičky prášku na vaření, stejně jako promíchejte pro integraci .
Zahrňte mouku a kukuřičnou mouku. Následně přidejte ¾ hrnku nažloutlé kukuřičné mouky a směs jednoduše postačující k tomu, aby ji bylo možné integrovat spolu s vlhkými složkami. Poté přidejte 1 ¼ hrnku mouky a pečlivě promíchejte, až do účinného spojení. Pozor rozhodně ne na přemixování.

 

PŘENÁŠEJTE A PEČTE KUKURIČNÍ CHLÉB

Dát. Přesuňte těsto na vaše namazané jídlo.
Kuchař. Těsto umístěte na středovou polici sporáku a vařte 40–45 minut při 190 °C (375 °F) nebo dokonce tak dlouho, dokud váš kukuřičný chléb nebude mít zlatohnědou barvu na vodítku a zapíchněte párátko. zařízení se jeví jako čisté.
Provést. Úžasné poněkud před nabízením a řezáním.

 

TIPY A POZNÁMKY K RECEPTŮM

Před smícháním přeneste komponenty na úroveň prostorové teploty. Pokud je to možné, chlazeným komponentům by měla být ve skutečnosti dána prostorová teplota, než se přimíchají přímo do těsta. To bude mít za následek jistě mnohem více i přípravu pokrmů vašich pečených výrobků.
Možnosti přípravy jídla se budou jistě lišit. Množství vašeho potřebného času bude jistě záviset na vašem sporáku a také na druhu jídla, které používáte. Nejlepší způsob, jak informovat, zda je dokončen, je ve skutečnosti umístit párátko spolu s předními začátky směrem k transformaci do zlatohnědé. Pokud se zdá být čistý, je proveden.
Vypořádejte se s tím spolu s fólií. V některých případech se vedení jistě začne ztmavovat dříve, než je střed skutečně připraven. Pokud k tomu dojde, vypořádejte se s jídlem spolu s lehkou hliníkovou fólií, aby se zabránilo dalšímu zhnědnutí.
Uchovávání: Upečený smetanový kukuřičný chléb lze 1-2krát udržovat při pokojové teplotě. Pro mnohem delší skladování by mělo být ve skutečnosti zablokováno vzduchotěsným oddělením a chlazeno až 5-7krát. Ohřejte jej v mikrovlnné troubě po dobu 20-30 sekund nebo dokonce do zahřátí, abyste dosáhli úplného splnění.